Predlžovanie vlasov Great Lengths®(Indické), Secret (ruské, európske)

Predlžujeme  prírodnými vlasmi najvyššej kvality a lesku so ZÁRUKOU. Vzhľadom k diskrétnosti spoju, stačí pokiaľ náš salón navštívite dvakrát v priebehu pol roka Po tomto období ostane vlas nepoškodený ako pred nadpojením.

Great Lengths je unikátna značka predlžovania vlasov, fungujúca vo svete už viac ako 30 rokov. Jej prednosť spočíva v najvyššej kvalite a lesku vlasu na trhu s predlžovanými vlasmi. Predlžovanie a zahusťovanie vlasovGreat Lengths je vhodné pre všetky tipy vlasov. Vzhľadom k prírodnej povahe spoja možno týmto predlžovaním a zahustením riešiť problém nízkej hustoty vlasov, sprevádzaným jemným a úzkym vlasom.

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov sa aplikuje špecifikovaným výberom chrámových vlasov, ktoré si ženy strihajú pri rôznych slávnostných príležitostiach (svadby, náboženské sviatky) v celku, ako cop. Spomedzi ostatných vlasov znesú dlhodobé nosenie.

Samozrejme najdôležitejší je spoj. Great Lengths vytvorila high-tech metódu spoja založenej na zložke vlastného vlasu – keratín. Miesto spoja pramienku s Vašimi vlasmi obsahuje reťazce polymérov, majúcich molekulárnu štruktúru podobnú ľudským vlasom. Tento reťazec vytvorí dokonalý spoj pomocou špeciálneho aplikátoru. Tato patentovaná technológia ponúka dokonalú voľnosť v organizovaní Vášho voľného času, ale v žiadnom prípade neohrozuje kvalitu vlastných vlasov!

Z ekonomickeho hľadiska je metóda ultrazvuk najlacnejšia na trhu s predlžovanými vlasmi. Ak k tomu pripojíme najvyššiu kvalitu a lesk, sú vlasy Great Lengths bezkonkurenčnou jednotku na svetovom trhu. Vzhľadom k diskrétnosti spoju stačí návšteva salónu raz  za  štyri až sedem mesiacov. Vlasy  Great Lengths sú prírodne vlasy ukončené 100%  biopolymerizovaným keratínom, ktorý splýva s farbou Vašich vlastných vlasov.

Klientkam zaručujeme, že s predĺženými vlasmi Great Lengths:

 • vlasy budú krásne, dlhé a husté
 • spoje nebudú viditeľné
 • vlasy sa nebudú kudliť
 • vlastné vlasy zostanú nepoškodené
 • vlasy sa budú môcť ďalej melírovať, farbiť, natáčať, fúkať aj žehliť

Great Lengths uviedla predlžovanie vlasov na svetový trh v r. 1990. Je svetovou jednotkou na trhu predlžovaných vlasov v USA a EÚ. Dôkazom je, že ju uprednostňujú aj svetové celebrity (pozri video). Ako spoločnosť, ktorá vynašla predlžovanie vlasov je zároveň najrozšírenejšou značkou sveta.

Prečo vlasy Great Lengths?

Vlasy Great Lengths svojou kvalitou patria medzi najlepšie na svete a často sú označované ako ROLLS ROYCE medzi predlžovanými vlasmi v porovnaní s inými značkami.
Pri predlžovaní sa používajú patentované systémy, špeciálne keratínové spoje, ktoré sú  certifikovaným kaderníkom pripájane k Vašim vlastným vlasom.

Charakteristika nadpojených vlasov ultrazvukom:

 • Sú príjemné k Vašim vlasom a pokožke,
 • Sú prakticky nezbadatelné zrakom ani hmatom,
 • Sú pohodlné na nosenie, počas spania a na úpravu,
 • Sú dlhotrváce,
 • Môžu byť stylované, farbené, natáčané s cieľom vytvoriť perfektný vzhľad pre každú príležitosť,
 • Môžu byť odstránené bez toho aby by sa poškodili Vaše vlastné vlasy,
 • Zdokonaľujú Vašu prirodzenú krásu.

Predĺžené a zahustené vlasy ultrazvukom majú množstvo filmových a hudobných hviezd ako Cameron DIAZ, Jennifer LOPEZ, Celine DION a veľa ďalších…

Neveríte 🙂 ? Pozrite si video ukážku nižšie a presvedčte sa sami.

Hollywoodske hviezdy a Great Lengths

Metódy Predlžovania

Multisonic Machine - NOVINKA!

Studená metóda – úzky plochý spoj

Skutočnou revolúciou predlžovania vlasov metódou Great Lengths je nový prístroj Multisonic. Najnovšia a technologicky najvyspelejšia metóda, ktorá umožňuje mimoriadne presnú aplikáciu a nasadenie 5 prameňov vlasov naraz s takmer neviditeľnými spojmi. Ide predovšetkým o maximálnu úsporu času ako pre kaderníkov, tak i pre zákazníčky.

Táto metóda je natoľko revolučná, že svojou profesionalitou, kvalitou a spoľahlivosťou očarí zákazníčku natoľko, že ostane tejto metóde verná.

Ultrasonic 5000 Machine

Studená metóda – oválny/ plochý spoj

Tento prístroj využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov.

Je vhodný aj pre jemné a riedke vlasy. Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

Metódy Predlžovania

Indické vlasy sú optimálne na výrobu predlžovaných vlasov

Great Lengths využíva iba remy vlasy čo znamená, že vlasy sú zoradené tak aby vlasová kutikula (vonkajšia vrstva vlasu, prirodzený oval vlasu) smerovala jedným smerom od korienkov ku končekom a preto nedochádza ku kudleniu. Tieto vlasy zaručujú, že predĺženia sa správajú rovnako ako Vaše vlastné vlasy, splývajú prirodzene s Vašimi vlasmi a vyzerajú úplne prirodzene.

Preto sa používajú iba „chrámové vlasy“, tj. vlasy indických žien, ktoré sa strihajú pri rôznych slávnostiach príležitostiach, ako je svadba a náboženské sviatky, v celku jako cop, čo zamedzuje ich znehodnoteniu.

Hlavnou výhodou použitia týchto vlasov pre predlžovanie je fakt, že sú strihané v cope a následne spracované iba v smere ich prirodzeného rastu. Iné neznačkové firmy používajú vlasy vyčesané, ktoré predovšetkým indonézke ženy tradične ukladajú do škatúľ a následne predávajú. Povrch týchto nekvalitných vlasov je odstraňovaný chemicky. Takáto varianta je síce o mnoho lacnejšia, ale po predĺžení vydržia iba desatinu doby, po ktorú sa môžete bez problémov tešiť z Vašich predĺžených, či zahustených vlasov. Great Lengths je jediným spracovateľom na svete, ktorý pomocou svojej patentovanej technológie pre odstránenie pigmentu, dodáva iba vlasy bez akéhokoľvek poškodenia.

Farby a Dĺžky

Great Lengths Farby

Viac ako 50 farieb od najsvetlejšej blond až po najtmavšiu hnedú a čiernu. Množstvo tónov a odtieňov, ktoré ponúkame, dovoľuje kaderníkom zakomponovať pramene Great Lenghts do Vašich vlastných vlasov tak, že ani Vaši priatelia si to nevšimnú. Taktiež je možné použiť Great Lengths pramene na vytvorenie účesu so svetlými alebo tmavými prameňmi bez poškodzujúceho chemického procesu, ktorý je obyčajne spájaný s tradičným farbením vlasov. Vďaka patentovanému procesu depigmentácie a repigmentácie, vlasy nikdy nevyblednú tak ako sa to stáva pri tradičnom farbení vlasov. Ak pociťujete potrebu zmeniť farbu, alebo sa vrátiť späť ku svojej vlastnej prirodzenej farbe vlasov, premene Great Lenghts sa dajú veľmi ľahko odstrániť u certifikovaného stylistu bez toho, aby boli Vaše vlastné vlasy poškodené.

Lesk nadovšetko

Swarovského kryštály prinášajú výnimočnosť aj tým najjednoduchším účesom. Každý prameň kryštálov je vyrobený z večných kameňov kryštálu, ktorých ligot a lesk vytvárajú jedinečný vzhľad pre špeciálne príležitosti.

Great Lengths Dĺžky

Great Lengths ponúka množstvo dĺžok, ktoré sa hodia k Vášmu výzoru. Veľa ľudí zastáva názor, že predlžovanie vlasov sa používa iba za účelom zväčšenia dĺžky vlasov. Pravdou však je, že Great Lengths pramene sú rovnako efektívne pri vytváraní krátkych moderných štýlov. S dĺžkami 20cm je možné vytvoriť asymetrické štýly alebo pridať ofinu. Dĺžky 30 cm sú veľmi populárne pre dĺžky vlasov pod plecia. Najpopulárnejšie sú dĺžky 40cm v rôznych farebných variáciách, taktiež sú dostupné v  50cm a 60cm.

Za účelom nádherne hustých a neobyčajne dlhých vlasov, Greath Lengths ponúka dĺžky až do 80cm bez toho, aby ste museli trpezlivo čakať roky a roky kým Vám narastú Vaše vlastné vlasy.

História Great Lengths

Predlžovanie vlasov metódou Great Lengths bolo vynájdené  v Londýne, v jednom zo svetových módnych centier. David Gold, zakladateľ Great Lengths si dal za úlohu vytvoriť taký systém predlžovania vlasov, aby bol jednoduchý a porovnateľný s obyčajným strihaním a sušením. Keď v roku 1991 vynašiel a patentoval si systém predlžovania vlasov Great Lengths, objavil aj veľmi jednoduchú metódu zahusťovania vlasov. Po prvý krát bolo ponúknuté jak predlžovanie vlasov, tak aj ich zahusťovanie, čo odštartovalo doslova kadernícku revolúciu.

Great Lengths sa stal znakom svojej doby. Muži a hlavne ženy začali preferovať neagresívne technické prevedenie a prírodné materiály. V tomto zmysle predlžovania vlasov je Great Lengths vždy o krok pred konkurenciou. Do tejto doby ešte nikto nevymyslel techniku pridávania pramienkov vlasov k vlasom vlastným a to navyše za použitia iba 100% ľudských vlasov.

Firma Great Lengths behom niekoľkých rokov etablovala na svetovom trhu. Dnes predné kadernícke salóny úspešne používajú systém predlžovania vlasov Greath Lengths v Anglicku, Taliansku,  na Slovensku, vo Francúzku, Rakúsku, Nemecku, Rusku, Nórsku, vo Fínsku, vo Švédsku, Dánsku, Holandsku, Belgicku, Grécku, v Španielsku, Portugalsku, vo Švajčiarsku, Luxembursku, v Česku, USA, Kanade, Austrálii, Brazílii a ďalších a ďalších zemí.