Predlžovanie Heidi Klum & Hollywood technic

Multisonic systém

Na trhu je najnovšia a technologicky najvyspelejšia metóda v predlžovaní vlasov, ktorá umožňuje mimoriadne presnú aplikáciu a nasadenie piatich prameňov naraz s takmer neviditeľným spojením.

Je skutočnou revolúciou v predlžovaní vlasov. Ide predovšetkým o úsporu času klientky a tak aj kaderníka. Samotné predlžovanie trvá cca 60 minút, samozrejme závisí aj od počtu spojov.

Svojou profesionalitou, kvalitou a spoľahlivosťou s takmer nulovým pochybením, okúzli klienta natoľko, že tejto metóde zostane verný.

Systém umožňuje predlženie vlasov dvoma spôsobmi. Piatimi spojmi naraz a samozrejme aj samostatne, no takmer o dve sekundy skrátenou aktiváciu biopolyméru.  Tejto urýchlenej ultrazvukovej metóde hovoríme Hollywood technic.

Na videu môžete vidieť presnosť a dokonalosť spojov, ktoré ide touto metódou docieliť. Pozrieť video.

Výhodou tejto techniky je možnosť nosenia vlasov aj v cope, pričom sú spoje neviditeľné. Obľúbila si ju aj známa hollywoodska herečka a modelka Heidi Klum.

Znalecký posudok Univerzity v Grazi

Vedecké výskumy  Univerzity v Grazi v Rakúsku potvrdili, že napájanie vlasov Great Lengths aplikačným prístrojom Multisonic zanecháva vlastné vlasy 100 % zdravé. Vlasy Great Lengths sa pigmentujú prírodným procesom bez použitia chemických látok, spojovací materiál má identické molekulárne zloženie ako ľudský vlas.